Zenvita Renk Açıcı Krem 50 ML

Zenvita Renk Açıcı Krem

Zenvita Renk Açıcı Krem 50ml koltuk altı ve bikini bölgesinde oluşan kararmaları önlemeyi amaçlayan doğal bir üründür. Zenvita dermatolojik testleri yapılmış bir ürün olarak hem bay hem de bayanlar tarafından güvenle kullanılabilir.

Zenvita Lekelere Karşı Cilt Bakım Kremi, güneş lekesi, doğum lekesi, yanlış kozmetik ürün kullanımından kaynaklanan lekelenmeler, ciltteki yaşlanmaya bağlı oluşan lekeler, sivilce-akne lekelerini yoketmeye ve oluşumunu engellemeyi amaçlayan doğal bir üründür.

Zenvita dermatolojik testleri yapılmış bir ürün olarak hem bay hem de bayanlar tarafından güvenle kullanılabilir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.Cilt gözeneklerini tıkamaz.

Zenvita Lekelere Karşı Cilt Bakım Kremi güvenli ve doğal içeriklerden oluşur. Ürünün bilinen ve gözlemlenen hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

zenvita, cilt beyazlatan krem, beyazlatan krem, leke kremi, en iyi leke kremi, en iyi cilt beyazlatan krem, cilt, beyazlatan, krem, sivilce lekesi kremi, sivilce lekesini yok eden krem.
Bakanlık onaylı cilt beyazlatan krem
En iyi Cilt Beyazlatan Krem

Zenvita Renk Açıcı Krem 50 ML

Gebelik, doğum kontrol hapları, ağda, epilasyon,hassas bölgelerin traş ile temizlenmesi,yanlış kozmetik ürün kullanımı ya da dokuların yaşlaması gibi bazı faktörler ciltte melanin üretiminin dengesini bozarak

Koltuk altı, hassas bölgelerde(yüz,bikini bölgesi genital ve anal bölge)bıyık bölgesi diz ve dirsekte kararma oluşmasına neden olmaktadır.

Cilt kararmasına karşı ilk olarak cilde bakım yapılarak cilt arındırılır. zenvita renk açıcı cilt bakım kremi sabah ve akşam yatmadan önce masaj yapılarak cilde sürülür.

Biyoteknolojik olarak üretilmiş olan bu ürün çok yeni bir buluştur. hızlı etki mekanizmaları vardır. bu yüksek perforsmanlı aktif ajanları kullanarak hem ciltte var olan pigmentasyonun derecesini hafifletilir hemde derin tabakalara doğru ilerlemesi önlenir

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Zenvita, labratuvarlarda etkinliği kanıtlanmış etken maddeler kullanarak üretilmiştir.

Zenvita düzenli kullanımda ciltte renk açmaya  cilt renk tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

Zenvita renkaçıcı cilt bakım kremi peeling veya asitsel yöntemle ciltte renk açmaz. ciltte hassasiyet oluşturmaz. güvenle kullanılabilir.

Beyazlatan krem

Ürün Etki ve Özellikleri

Koltuk altı ve bikini bölgelerinde kullanılabilir.
Bayanlarda ağda ve epilasyon sonrası kullanılabilir.
Diz, dirsek ve bıyık bölgesi cilt kararmalarında kullanılabilir
Hassas Arındırma: Cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.
Gözenek Bakımı: Gözeneklerin görünümünü azaltır.
Aydınlatıcı Etki: Sağlıkla ışıldayan bir görünüm verir.
Yoğun Nemlendirme: Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir.
Ton Dengeleme: Ciltteki ton farklılıklarını ve kızarıklıkları dengeler.
Ciltteki Kararmaları Azaltma: Yaşlanmaya ve diğer etkenlere bağlı kararmaların görünümünü azaltır.
Hamile bayanların ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

Zenvita İçeriği

Su teresi

SU TERESİ ÖZÜ

Turpgiller familyasından Orta Asya ve Avrupa’nın büyük bölümünde su ve akarsu kenarlarında rahatça yetiştirilebilen, çok hızlı büyüyen ve çok yıllık otsu bir bitkidir.

Üzüm Çekirdeği Yağı

ÜZÜMÇEKİRDEĞİ YAĞI

Sağlığa yararlı etkileri 1947 yılında Bordeaux Üniversitesinden kimyacı Jack Masquelier tarafından keşfedilmiştir. Hiçbir meyve, üzümde olduğu kadar kimyası birbirinden farklı antioksidan özellikli madde bulundurmamaktadır.

Kayısı çekirdeği yağı

KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI

Tarihi kaynaklara göre; Türkistan, Orta Asya ve Bati Çin’i de içerisine alan çok geniş bir bölge kayısının ana vatanıdır. M.Ö. IV.yüzyılda Anadoluya getirilmiştir ve zaman içerisinde bu coğrafya ikinci vatanı haline gelmiştir.

Papatya yağı

PAPATYA ÖZÜ

Dünyanın farklı coğrafyalarında doğal ortamda kendiliğinden yetişen çiçekli bir bitkidir. Yapısında alfa-bisabolol, flavonoidler, apigenin, quercetin, patuletin, luteolin, glucoside, uçucu yağlar, rezin ve fenolik bileşikler içeren bir bitkidir.

YASAL UYARI : Bu web sitesindeki bilgiler ve ürünler, tıbbi sorunları teşhis etmeye, hastalıklara çare bulmaya veya hastalıkları tedavi etmeye yönelik değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir sağlık profesyoneli ile işbirliği içinde bu bilgilerin kullanılması önerilir. Tüm sağlık sorunları için öncelikle bir doktora başvurulmalıdır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

zenvita, cilt beyazlatan krem, beyazlatan krem, leke kremi, en iyi leke kremi, en iyi cilt beyazlatan krem, cilt, beyazlatan, krem, sivilce lekesi kremi, sivilce lekesini yok eden krem