Teremen Bayan

Teremen Ter Azaltıcı Sprey Women (Bayan) 50ml aşırı terleme ve neticesinde gelen istenmeyen kötü kokuların önüne geçen, etkin kullanımında aşırı terlemeyi önleyen bir üründür.

Teremenle Yakınlaşın…

Teremen Ter Azaltıcı ve Önleyici.

Dermatolojik olarak test edilmiştir. İstanbul Ünv. Cerrahpaşa tıp fakültesinde onaylanmıştır. Sağlık bakanlığında cilt iritasyon dan testin den geçmiştir. Teremen ter azaltıcı sprey kulanıldığı bölgede kan basıncını ayarlar. Aşırı kan basıncı oluşmasını engeller ısınma hissini azaltır. Ter kanallarının aşırı genişlemesini durdurur. Terin az ve sağlıklı bir şekilde vücuttan atılmasını sağlar. Vücuttan dışarı çıkan teri mikro kapsüller emerek bakteri oluşumunu kötü kokuyu ve ıslaklığı giderir.

Ürünün Etki ve Özellikleri

Sprey formunda olması kullanım kolaylığı sağlar tüm vücutta kullanılabilir.
Türkiye’de sadece bay ve bayan ayrımı ter önleyiciler segmentinde  Teremen de vardır.
Ter önleyiciler arasında sadece Teremen dermatolojik olarak test edilmiştir.
İstanbul ünv. de mikrobiyolojik araştırmaya girmiş ve geçmiş tek ter önleyicidir.
Sipariş Ver

 

YASAL UYARI : Bu web sitesindeki bilgiler ve ürünler, tıbbi sorunları teşhis etmeye, hastalıklara çare bulmaya veya hastalıkları tedavi etmeye yönelik değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir sağlık profesyoneli ile işbirliği içinde bu bilgilerin kullanılması önerilir. Tüm sağlık sorunları için öncelikle bir doktora başvurulmalıdır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.